OFERTA

Obróbka wideo,audio

Wiele osób posiada kasety VHS, VHS-c, Video8, Hi8, Digital8 i Mini Dv. Wszystkie wspomnienia z rodzinnych przyjęć uroczystości znajduje się właśnie na tego typu nośniku. Często jednak zdarza się tak, że po uszkodzeniu odtwarzacza lub kamery nie ma gdzie jej odtworzyć a zakup nowego sprzętu dla kilku kaset staje się nieopłacalny. I tutaj przychodzi z pomocą nasza firma, która posiada odpowiedni sprzęt umożliwiający przegranie danych z kasety VHS, Hi8, 8mm i Mini Dv na nowszy typ nośnika, jakim jest płyta DVD lub pendrive. Dzięki czemu mogą państwo dłużej cieszyć się swoimi nagraniami.

Nasz sprzęt

Do konwersji kaset na DVD używamy profesjonalnego sprzętu firmy Sony oraz, Hewlett-Packard. Wszystkie nagrania można jak najbardziej odtwarzać w stacjonarnych odtwarzaczach DVD jak i również przy użyciu komputera.

Jak zamówić usługę

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do naszej siedziby firmy (adres w zakładce kontakt). Powyżej 5 godz. materiału naliczony zostaje rabat w wysokości 15%. Jeżeli państwo znajdują się poza granicami Poznania proponujemy wysyłkę kurierem lub pocztą materiału video po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Ile to kosztuje

Nagranie 1 godz. materiału na płytę DVD (w cenie płyta DVD w kopercie) to koszt 15zł.
Jeżeli klient posiada więcej  materiału koszt przegrania na płytę zostanie odpowiednio zrabatowany – szczegóły w cenniku.

Spełniamy życzenia klientów

Dla Państwa uwieczniamy wspomnienia na nośnikach cyfrowych. Klient ma możliwość zdecydowania czy każdy materiał ma zostać zapisany na oddzielnym nośniku czy też np. dwie kasety z tych samych wakacji mają znaleźć się na jednej płycie DVD.